مرجع بزرگ خرید و فروش شلوار زنانه
خانه / شلوار زنانه / نمایندگی فروش شلوار زنانه کرپ اسکاچی

نمایندگی فروش شلوار زنانه کرپ اسکاچی

نمایندگی فروش شلوار های زنانه، شلوار های زنانه را با جنس پارچه ی کرپ اسکاچی در اختیار بازار داخلی قرار می دهد و برای راحتی مشتریان شرایط فروش و تخفیفات ویژه نیز قرار داده است.
پارچه های کرپ به دلیل ساختار عالی خود از طرفداران بسیاری برخوردار اند و باید گفت که بیش تر این علاقه مندان نسبت به پارچه های کرپ بانوان عزیز می باشند. و از این رو از این پارچه بیش تر برای دوخت انواع لباس های زنانه استفاده به عمل می آید.
یکی از پرمصرف ترین پارچه های گرپ موجود در بازار بارچه های کرپ اسکاچی می باشند که از آن ها بیش تر برای دوخت انواع شلوار های زنانه استفاده می کنند.

شلوار زنانه کرپ اسکاچی

تجارت پارچه های با کیفیت کرپ در جهان

پارچه های کرپ جنس های مختلفی را دارا بوده و هر جنس مربوط به برند و کمپانی تولیدی خاص می باشد از انواع جنس های پارچه ی کرپ می توان به مواردی از جمله موارد زیر اشاره کرد:

  • کرپ بوگاتی
  • کرپ پورشه
  • کرپ اسکاچی

و این کرپ ها از قابلیت هایی نظیر موارد زیر را برخوردارند:

  • طول عمر بالا
  • جلوه و ساختاری مناسب
  • قیمتی مناسب درخور جنس

پارچه های کرپ از پارچه هایی هستند وارداتی و از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند اما به دلیل کیفیت عالی بازار فروش بیش تری را نیز به خود اختصاص داده اند.

شلوار زنانه کرپ اسکاچی

تولید شلوار به صورت انبوه به وسیله پارچه کرپ اسکاچی

در بالا گفته شد که پارچه ی اسکاچی از پارچه های تولیدی و هم خانواده ی پارچه های کرپ می باشد. پارچه ی کرپ اسکاچی به دلیل کیفیت بالا و ساختاری زیبا برای تولید لباس های زنانه ای چون مانتو، لباس های مجلسی و شلوار استفاده می کنند.
بیش ترین کاربرد هایی که پارچه های کرپ اسکاچی به خود اختصاص داده اند تولیدات انبوه شلوار های زنانه می باشد.

نمایندگی بزرگ پخش کننده شلوار زنانه کرپ اسکاچی

نمایندگی مدنظر ما یکی از کمپانی ها و نمایندگان ویژه و بزرگی است که سال های طولانی مسئولیت پخش و عرضه ی شلوار های زنانه را برعهده داشته است. این نمایندگی انواع شلوار های زنانه را از جنس کرپ اسکاچی در اختیار فروشندگان بزرگ با قیمت های مناسبی قرار می دهد.

شلوار زنانه کرپ اسکاچی

فروش عمده ی شوار های کرپ اسکاچی  زنانه در ایران

یکی از وظایفی که نمایندگی معرفی شده در بالا برعهده دارد فروش و ارائه ی محصولاتش به صورت عمده و کلی می باشد.
این نمایدگی سال هاست که در زمینه و عرصه ی فروش عمده در ایران فعالیت می کند، و در طی این سال های بسیار تمامی فروش و تجارت های این نمایندگی به نرخ روز و قیمت های مناسب بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت شلوار کرپ گاواردین دم پا زنانه در بازار ایران

 لباس و پوشاک از جمله ملزومات زندگی در دنیای امروز است که تنوع بسیار زیادی هم در طرح و رنگ آن دیده می شود. البته هر یک از این مدل ها مناسب استفاده در موارد