مرجع بزرگ خرید و فروش شلوار زنانه
خانه / شلوار تیار زنانه / قیمت شلوار تیار زنانه به صورت عمده

قیمت شلوار تیار زنانه به صورت عمده

قیمت شلوار تیار زنانه با توجه به جنس و نوع آن در بازار، متغیر می باشد. لذا خرید انواع مختلف شلوار تیار زنانه به صورت عمده، همواره محبوبیت بسیاری در میان متقاضیان داشته است.

همانطور که مستحضرید امروزه استفاده از شلوار یکی از پوشش های ضروری برای خانم ها و آقایان در جوامع مدرن می باشد. به گونه ای که خرید انواع شلوار از سوی خانم ها نسبت به قبل افزایش چشمگیری داشته است. شاید بتوان علت این امر را در موارد زیر دانست:

  • راحتی
  • مرغوبیت
  • زیبایی
  • جذابیت
  • تنوع مدل
  • محافظت از پوست
  • دوام
  • قیمت مناسب

قیمت شلوار تیار زنانه

قیمت شلوار تیار زنانه

باید خاطر نشان کرد خاصیتی که در انواع پارچه ها از اهمیت بالایی برخوردار است، میزان گرماژ پارچه است. که معمولا این میزان در پارچه هایی که برای تولید شلوار زنانه استفاده می شود نسبت به شلوار مردانه، پایین تر است. لذا می توان گفت هر چه گرماژ پارچه ای بالاتر باشد، آن پارچه کلفت تر بوده و مناسب برای فصول سرد سال می باشد.
لازم به ذکر است که یکی از انواع پارچه بکار رفته در دوخت شلوار، پارچه تیار است. که به طور کلی به دو دسته قابل تقسیم است:

  • تیار کجراه
  • تیار پاناما

از آنجایی که گرماژ پارچه تیار کجراه نسبت به پاناما بیشتر است، لذا مناسب برای فصل زمستان بوده، ضمن اینکه تیار پاناما به دلیل سبکی و راحتی و کشسان نبودن، مناسب برای فصل های بهار و تابستان است. همچنین می توان از پارچه تیار پاناما در دوخت مانتو نیز استفاده کرد.
از این رو قیمت انواع پارچه تیار نیز در بازار متغیر بوده و برای آگاهی از قیمت مناسب این پارچه و خریدی مطمئن باید، با افراد متخصص در این حوزه در ارتباط بود.

قیمت شلوار تیار زنانه

تفاوت شلوار مردانه با زنانه

گفتنی است که یکی از تفاوت های اساسی میان شلوار مردانه با زنانه در میزان کشسانی بودن پارچه بکار رفته در دوخت شلوار است. به گونه ای که پارچه های بکار رفته در شلوارهای زنانه از کشسانی بیشتری نسبت به شلوارهای مردانه برخوردار است.
شاید بتوان گفت که علت این امر، مناسب شدن شلوار برای هر سایز و اندازه ای است. به گونه ای که افراد خیلی چاق یا خیلی لاغر نیز می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند.
لازم به ذکر است که شلوارهایی که از پارچه های کشسان تولید شده اند، کمر کش نیز هستند. لذا استفاده از این شلوارها برای افراد بسیاری با سایز کمر متفاوت، مناسب بوده، از این رو طرفداران بی شماری را به سمت خود جلب نموده است.

قیمت شلوار تیار زنانه

خرید عمده شلوار تیار زنانه

در حال حاضر خرید انواع شلوار تیار زنانه به دلیل زیبایی و ویژگی های منحصر به فردی که دارد، همواره با استقبال بی شمار خریداران مواجه شده است. لذا خرید عمده این محصول به دلیل قیمت پایین تری که دارد، همواره مورد توجه خانم های باسلیقه و شیک پوش بوده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز فروش عمده و تکی شلوار تیار زنانه درجه یک

 مراکز فروش شلوار تیار زنانه درجه یک به صورت عمده و تکی در تهران و تمامی شهرستان ها به تعداد بسیار زیادی موجود هستند که خریداران  لباس و پوشاک و مخصوص