مرجع بزرگ خرید و فروش شلوار زنانه
خانه / شلوار بارداری / قیمت شلوار بارداری زنانه در تهران

قیمت شلوار بارداری زنانه در تهران

قیمت شلوار بارداری زنانه با توجه به جنس و طرحی که دارد در بازار متغیر می باشد. لذا برای آگاهی از قیمت انواع شلوار بارداری زنانه، به ویژه در شهر تهران، باید با افراد متخصص در این حوزه در ارتباط بود.

همانطور که مستحضرید در حال حاضر انواع مختلف شلوار بارداری در طرح های مختلف، در بازار موجود می باشد. از این رو خانم های باردار می توانند بنا به سلیقه خود بهترین نوع را تهیه و استفاده نمایند.

قیمت شلوار بارداری زنانه

قیمت شلوار بارداری زنانه

گفتنی است یک نمونه از شلوار بارداری در بازار وجود دارد که نواری از جنس ژرسه در بالای آن می باشد. ضمن اینکه در زمستان به گرم ماندن شکم کمک می کند و به خوبی از پوست شکم در برابر آسیب ها محافظت می کند.
به گونه ای که با پوشیدن آن، بسیار احساس راحتی خواهید داشت. همچنین سایز این شلوارها به دلیل دارا بودن دکمه های کناری، به آسانی قابل تغییر خواهد بود. از این رو دیگر با تغییر سایز شکمتان در طول بارداری مشکلی نخواهید داشت.
باید خاطر نشان کرد از آنجایی که شلوارهای بارداری در جنس ها و طرح های مختلفی تولید می شود، لذا قیمت آن نیز در بازار متغیر می باشد. از این رو توصیه می شود برای آگاهی از قیمت انواع شلوار بارداری، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

قیمت شلوار بارداری زنانه

انواع شلوار بارداری

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید شلوار بارداری باید مورد توجه قرار گیرد، میزان راحتی آن است. لذا توصیه می شود جهت راحتی بیشتر در تابستان از شلوارهار بارداری از جنس نخ یا کتان یا ژرسه استفاده نمایید و در زمستان شلوارهای ضخیم تری را انتخاب نمایید.
البته سایز شلوار انتخابی نیز نباید خیلی بزرگ باشد. زیرا اگرچه راحت بودن شلوار بارداری برای خان ها اهمیت بالایی دارد اما زیبایی شلوار بارداری نیز از نظر خانم ها بی اهمیت نمی باشد.
لذا پیشنهاد می کنیم شلواری را انتخاب نمایید تا علاوه بر احساس راحتی، از زیبایی شما نیز نکاهد. از آنجایی که دوران بارداری یکی از دوران های حساس برای خانم ها می باشد. لذا استفاده از لباس های راحت به ویژه شلوارهای مناسب، تا حدودی بسیاری از مشکلات این دوران می کاهد.

لذا امروزه انواع مختلف شلوارهای بارداری در طرح ها و جنس های مختلف، بنا به نیاز متقاضیان در بازار موجود می باشد که عبارتند از:

  • شلوار بارداری پارچه ای
  • شلوار بارداری لی
  • شلوار بارداری مجلسی

قیمت شلوار بارداری زنانه

انواع جنس شلوار بارداری در تهران

در حال حاضر انواع متنوع شلوار بارداری برای راحتی هر چه بیشتر خانم های باردار، در بازارهای مختلف به ویژه در شهر تهران موجود می باشد.
گفتنی است یکی از مدل های شلوار بارداری که بسیار راحت و زیبا می باشد، شلوار پارچه ای است که قابل استفاده در مکان های مختلف می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت شلوار گت دار زنانه در بازار ایران

یکی از لباس های ضروری مورد استفاده برای زنان، مردان، کودکان و ... شلوار است. شلوارهای موجود در بازار انواع مختلفی دارند که یکی از بهترین انواع آن شلوار گت دار ا