مرجع بزرگ خرید و فروش شلوار زنانه
خانه / شلوار زنانه / فروش شلوار لگ زنانه به صورت عمده

فروش شلوار لگ زنانه به صورت عمده

فروش شلوار لگ زنانه به صورت عمده بیشتر مورد استقبال فروشگاه داران و مراکز فروش قرار می گیرد. این محصولات معمولا در این شیوه با قیمت ارزان تری وارد معاملات می شود.

شلوار های زنانه ر میان انواع مختلف شلوار ها متنوع ترین نمونه محسوب می شود زیرا طرف معامله و خریداران این محصولات افرادی تنوع طلب هستند.

آشنایی با شلوار های زنانه

در کشور ایران که کشوری اسلامی و محجبه است پوشش شلوار بسیار رایج و متداول می باشد. شلوار ها در نمونه های زنانه و دخترانه تقریبا مثل همدیگر هستند اما از نظر اندازه و مدل ممکن است تفاوت هایی داشته باشند. پارچه هایی که برای دوخت شلوار های زنانه و دخترانه به کار می رود شبیه همدیگر است و هر کدام از آن ها مشتریان خاص خود را می طلبد. چند نمونه از این شلوار ها به قرار زیر است:

  • شلوار لگ زنانه
  • شلوار کتان زنانه
  • شلوار مخمل زنانه
  • شلوار پنبه ای زنانه
  • شلوار تیار زنانه

فروش شلوار لگ زنانه

شلوار لگ زنانه

از نمونه شلوار هایی که در میان خانم ها رایج می باشد شلوار لگ زنانه است. این شلوار ها در کارگاه های تولیدی در سایز های متفاوتی دوخته می  شود تا برای خانم ها با اندازه های متفاوت مناسب باشد. برای اندازه گیری مهم ترین عامل دور کمر می باشد و اندازه قد را می توان اگر بلند باشد کوتاه کرد. شلوار لگ زنانه با گرماژ های متفاوتی وار بازار ها می  شود که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • شلوار زناه با گرماژ ۲۵۰
  • شلوار زنانه با گرماز ۲۷۰
  • شلوار زنانه با گرماژ ۲۸۰
  • شلوار زنانه با گرماژ ۲۹۰
  • شلوار زنانه با گرماژ ۳۰۰

فروش شلوار لگ زنانه

فروش شلوار لگ زنانه

فروش شلوار لگ زنانه در بازار های کشور ما با توجه گسترده ای مواجه می باشد زیرا خانم های ایرانی به جنس عالی و مزیت هایی که این شلوار ها دارند پی بربده اند. شلوار لگ زمانه در اثر شست و شو تاغیرر شکل و حالت نمی دهد و همین امر سبب شده بیشتر خانم ها به دنبال خرید شان باشند. فروش شلوار لگ زنانه به طرق متفاوتی امکان پذیر است که در این جا به آن ها اشاره می کنیم:

فروش شلوار لگ زنانه

فروش شلوار زنانه به صورت عمده

شیوه هایی که در قسمت قبل ذکر کردیم همگی می تواند فروش شلوار لگ زنانه را به صورت عمده به همراه داشته باشد. فروش عمده می تواند هم در جهت رفع نیاز بازار ها مفیذ باشد و هم این که تولید کنندگان را زودتر به سود ایده آل شان برساند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت شلوار گت دار زنانه در بازار ایران

یکی از لباس های ضروری مورد استفاده برای زنان، مردان، کودکان و ... شلوار است. شلوارهای موجود در بازار انواع مختلفی دارند که یکی از بهترین انواع آن شلوار گت دار ا