مرجع بزرگ خرید و فروش شلوار زنانه
خانه / شلوار جین / شرکت پخش شلوار زنانه کتان جین مرغوب

شرکت پخش شلوار زنانه کتان جین مرغوب

شرکت پخش شلوار زنانه کتان جین مرغوب در تهران و سراسر کشور، محصولات تولیدی شلوار کتان جین را با قیمت های ارزانی به صورت عمده عرضه می کنند. انواع شلوار زنانه مرغوب را از ما بخواهید.
یکی از شلوار های محبوب بین خانم ها و آقایان، شلوار جین یا لی می باشد. چرا که هم ضخامت و هم زیبایی عالی دارند. در ضمن همه روزه مدل های متفاوتی از شلوار های جین، وارد بازار می شود. که تنوع رنگی را نیز می توان در آن ها پیدا کرد.
ایران یکی از تولید کنندگان و وارد کنندگان شلوار های جین زنانه است.

شلوار زنانه کتان جین

پارچه کتان جین چیست؟

اگر به پارچه شلوار های جین توجه کرده باشید، حتما خواهید دید که چه ضخامتی دارند. این نوع از پارچه شلواری، به دلیل ضخامتی که دارد، بیشتر برای دوخت شلوار استفاده می شود.
شاید برای دوخت انواع لباس ها از پارچه جین یا لی استفاده کنند، اما تعداد آن کم است. جین نوعی پارچه کتان ضخیم و راه راه است. که استفاده از آن در مدل ها و رنگ های متفاوتی انجام می گیرد. به طوری که شما، بیشمار مدل را می توانید در این نوع شلوار ها مشاهده کنید.

شلوار زنانه کتان جین

شلوار زنانه کتان جین، نوعی شلوار است که جنس آن، صد در صد کتان می باشد. که در گذشته از این نوع پارچه، برای بادبانی در کشتی ها استفاده می کردند. اما امروزه به عنوان پارچه شلوار از آن استفاده می شود.
شلوار های جین هم برای خانم ها و هم برای آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. البته باید گفت شلوار های جین دارای انواع مختلفی هستند، به بیان دیگر هر کدام از این شلوار ها، با پارچه های مختلف جین تولید می گردد.

شرکت پخش شلوار زنانه کتان جین

در کشور تعداد زیادی شرکت پخش وجود دارند، که تولید و پخش انواع شلوار های جین را انجام می دهند. البته این نوع پارچه ها بیشتر وارداتی هستند و دوخت آن ها در ایران انجام می گیرد.
البته شلوار های زنانه کتان جین، به صورت وارداتی نیز در بازار عرضه می شوند. شما برای خرید بهترین جنس و دوخت، و همچنین خرید به صورت عمده و ارزان قیمت را، می توانید با این مرکز تولیدی تجربه کنید.

شلوار زنانه کتان جین

تولیدی شلوار جین زنانه در تهران

در تهران و شهرهای مختلف ایران، تولیدی های بسیاری برای دوخت شلوار های زنانه کتان جین وجود دارد، که هر کدام با مدل ها و پارچه های مختلفی این محصول را تولید می کنند.
نکته مهم دیگر اینکه اگر می خواهید خرید خود را مستقیم از تولید کننده انجام دهید و تخفیف های ویژه ای را از تولید کننده دریافت کنید، می توانید با این مجموعه در ارتباط باشید.

شلوار زنانه کتان جین

تولید و پخش شلوار زنانه کتان جین به صورت عمده

همانطور که می‌دانید شلوارهای جین به سرعت محبوبیت خود را در بین سنین مختلف مردم پیدا کردند. این امر باعث فعالیت بسیاری از تولیدی های پوشاک، در زمینه تولید پوشاک جین شد.
ایران نیز در این زمینه فعالیت های بسیاری انجام می دهد، و روز به روز به تنوع و کیفیت محصولات و شلوارهای جین خود می افزاید. زیرا بسیاری از خریداران به دنبال این نوع از شلوار ها هستند.
شما برای خرید محصولات خود می توانید کاتالوگ آن را از کارشناس فروش این مجموعه دریافت کنید و متناسب با سلیقه خود خرید انجام دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت شلوار گت دار زنانه در بازار ایران

یکی از لباس های ضروری مورد استفاده برای زنان، مردان، کودکان و ... شلوار است. شلوارهای موجود در بازار انواع مختلفی دارند که یکی از بهترین انواع آن شلوار گت دار ا